I4E: Innovations 4 Education

Tworzymy solidne mosty pomiędzy światem edukacji a biznesem, rozwijając innowacyjne metody nauki i promując podejście interdyscyplinarne. Nasza misja polega na przekształcaniu edukacji poprzez synergiczne połączenie nauki i przedsiębiorczości.

Współpraca między sektorem szkolnictwa a biznesem, odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu edukacji przyszłości. Dzięki tej kooperacji możliwe jest dostosowanie procesów dydaktycznych do zmieniających się potrzeb rynku pracy oraz zapewnienie uczniom odpowiednich umiejętności i kompetencji. Razem kreujemy przyszłość, tworząc niepowtarzalną podróż ku sukcesowi.

Dlatego, jako Fundacja Szkolna, z dumą ogłaszamy nadchodzące wydarzenie I4E: Innovations 4 Education, poświęcone eksploracji wyzwań i możliwości nowoczesnej edukacji. Event, który odbędzie się 11 kwietnia br. w Google for Startups Campus w Warszawie, będzie koncentrował się wokół tworzenia współpracy w ramach wszechstronnych projektów, z udziałem ekspertów edukacyjnych oraz przedstawicieli biznesu, nauki i mediów.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie naszego wydarzenia: https://steamabc.edu.pl/event/