Sukcesy, certyfikaty, nagrody

Uczymy jak Cambridge

Mamy dowód na to, że doskonale przygotowujemy uczniów do egzaminów Cambridge English Qualifications! Właśnie otrzymaliśmy certyfikat Cambridge English Preparation Centre, który potwierdza, że nasza praca przynosi wymierne efekty. W minionym roku szkolnym ponad 30 naszych uczniów przystąpiło do Cambridge English Qualifications.

Egzaminy Cambridge English Qualifications to uznawane na całym świecie egzaminy, przeprowadzane na różnych poziomach zaawansowania. Zdanie takiego testu, jest zaświadczeniem, że znamy język angielski na konkretnym poziomie. Nasi uczniowie od dawna udowadniają, że język angielski nie ma przed nimi tajemnic. Efektem ich ciężkiej pracy i tego, że w minionym roku tak wielu z nich przystąpiło do egzaminów Cambridge English Qualifications, jest certyfikat, który właśnie otrzymaliśmy. W ten sposób znaleźliśmy się w elitarnym gronie najbardziej cenionych przez Cambridge University Press & Assessment Centrów Przygotowawczych (Preparation Centre), czyli certyfikowanych ośrodków oferujących przygotowanie do testów Cambridge English. Wierzymy, że z każdym rokiem przybywać będzie uczniów naszej szkoły gotowych podjąć wyzwanie, jakim są egzaminy Cambridge English Qualifications.

Adres

ul. Obrzeżna 12a, 02-691 Warszawa

Sekretariat

+48 22 843 22 42
+48 22 847 10 71

Skontaktuj się z nami!

  Imię
  Nazwisko
  Adres e-mail
  Wiadomość

  Ta strona chroniona jest przez reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.

  *