Ludzie Fundacji

Mamy szanse na medal

Możemy być dumni z prowadzonych przez nas szkół i wykładających w nich nauczycieli. Nasze zaangażowanie zostało docenione przez organizatorów dorocznego Plebiscytu Edukacyjnego – otrzymaliśmy nominacje do nagród w dwóch kategoriach: Szkoła Roku i Nauczyciel Roku!

Plebiscyt Edukacyjny organizowany jest od 2016 roku przez wydawcę prasy Polska Press. Co roku najbardziej doceniani nauczyciele i placówki oświatowe wyłaniani są w eliminacjach na poziomie regionalnym, by na końcu wziąć udział w plebiscycie ogólnopolskim. Głosowanie trwa od października do grudnia.

W tym roku o nagrodę główną walczyć będzie nasza szkoła podstawowa oraz ucząca w niej fizyki i chemii pani Monika Kokosza. Pani Monika jest nauczycielką z 21-letnim stażem pracy. Posiada stopień nauczyciela dyplomowanego, a ponadto jest ekspertką metody IBSE (nauczanie przez dociekanie naukowe). Współtworzyła dwie publikacje zawierające scenariusze do pracy metodą IBSE z przedmiotów przyrodniczych. W pracy z uczniami wykorzystuje różnorodne metody aktywizujące oraz STEAM. Od wielu lat prowadzi też Klub Młodego Odkrywcy pod patronatem Centrum Nauki Kopernik. Wraz z zaprzyjaźnionymi klubami KMO organizuje w Warszawie Pikniki Naukowe Klubów KMO. We współpracy z CEO realizowała ze swoimi uczniami projekty ekologiczne.

Trzymamy kciuki za wygraną!

Adres

ul. Obrzeżna 12a, 02-691 Warszawa

Sekretariat

+48 22 888 88 88
+48 22 888 88 77

Skontaktuj się z nami!

  Imię
  Nazwisko
  Adres e-mail
  Wiadomość

  Ta strona chroniona jest przez reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.

  *