STEAM

Zapraszamy do lektury pierwszego wydania e-magazynu STEAM ON

Z radością informujemy, że od dziś dostępny jest pierwszy, wakacyjny numer e-magazynu STEAM ON, który powstał w ramach projektu STEAMowe ABC, realizowanego przez Fundację Szkolną. Magazyn ten jest skierowany przede wszystkim do nauczycieli zainteresowanych edukacją w duchu STEAM, ale znajdą w nim ciekawe informacje zarówno uczniowie, jak i ich opiekunowie.

STEAM ON to nie tylko zbiór artykułów, ale prawdziwe kompendium wiedzy i inspiracji, które wspiera nowoczesne podejście do nauczania. Edukacja STEAM łączy nauki ścisłe i technologię z kreatywnymi sztukami, oferując interdyscyplinarne podejście do kształcenia. Dzięki temu nasi czytelnicy mogą rozwijać umiejętności analityczne, innowacyjne myślenie i zdolności do rozwiązywania złożonych problemów.

W wakacyjnym numerze STEAM ON znaleźć można wiele fascynujących treści:

Kreatywne Zajęcia: Gotowe pomysły na przeprowadzenie STEAMowych zajęć

Technologie Przyszłości: Czy AI zabija kreatywność?

Praktyczne Projekty: Inspirujące przykłady możliwości wykorzystania wakacyjnych doświadczeń podczas prowadzenia zajęć projektowych w szkole.

Wartościowe Porady: Dlaczego nie warto bać się pomyłek?

Strefa Relaksu: STEAMowe krzyżówki, łamigłówki i wykreślanki

E-magazyn STEAM ON to doskonałe narzędzie, które pomoże nauczycielom w tworzeniu dynamicznych i angażujących lekcji. Uczniowie znajdą w nim wiele inspirujących treści, które pobudzą ich ciekawość i chęć do nauki. Opiekunowie natomiast będą mogli lepiej zrozumieć, jak nowoczesna edukacja może wspierać rozwój ich dzieci.

Zapraszamy do lektury!

Adres

ul. Obrzeżna 12a, 02-691 Warszawa

Sekretariat

+48 22 843 22 42
+48 22 847 10 71

Skontaktuj się z nami!

  Imię
  Nazwisko
  Adres e-mail
  Wiadomość

  Ta strona chroniona jest przez reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.

  *